Llaptop TOSHIBA SATELLITE A100-683

Shitet nga: Sadri 08 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi tani sa ka ardhur nga Holanda dhe esht ne gjuhen Holandeze.


Bateria nuk i punon, me rrym esht ne gjendje te rregull dhe pa problem.
Eshte laptop me permasa te shpejta pasi qe ka procesor te dyfisht (Dual Core 2X 1.73Ghz).
Pjesa e jashtme esht pak e gerrithur, ndersa pjesa e mbrendshme , tastiera dhe ekrani jan ne gjendje te re.-Core Duo T2250 ( 2 x 1.73Ghz, 2MB L2 cache )
-4Gb RAM (533Mhz)
-160GB HDD ( 5400TPM )
-ATI Radeon X1600 Mobile
-Ekrani: 15.4", 1280 x 800,
-Harman/Kardon sound stereo system
-: i lexon SD dhe xD kartat
-4 x USB (2 djathtas dhe 2 prapa),
-1 x Firewire, Netwerk, Modem, D/L dvdbrander
-DVD Super Multi drive: CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM
-Wireless LAN, Bluetooth
-WEB camera nuk posedon


Qmimi 120.-. Ky esht qmimi i fundit dhe nuk diskutohet. ky llaptop ne gjendje te re kushton rreth 500-600euro, pasi qe Toshiba njihet si mark e fort per llaptopa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim