Loptop

Shitet nga: Jeton 25 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Loptop acer i ardhur nga jasht shum pak i perdorur ne kosov ka nje deffekt nje here me eshte fikur dhe nuk eshte ndezur.. prej asaj dite nuk e kam perdorur me nuk e kam derguar te mjeshtri nuk e di qfar problemi ka. Viber +37744146083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim