Mini Llaptop Toshiba Notebook NB305

Shitet nga: Beli 13 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Procesor: Intel® Atom™ Processor N450 1.6GHz
Sistemi operativ: Genuine Windows® 7 Starter
RAM: 1GB DDR2 memory
Harddisku: 250GB
Kartela grafike: Intel® Integrated Graphics

Baterine e mbane 4 ore
Llaptopi eshte ne gjendje te rregullte dhe punon shum mire.
Kontakt: +377 45 520 507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim