SHITET LLAPTOP URGJENT

Shitet nga: luan 25 Krr 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR   570 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop eshte shum pak i perdorun, ka performanca te larta, HP ENVY15, procesorin e ka Gjenerata e 4, i7 4700 MQ (8 CPU-s, shiko foton), Ram 8 GB, HDD 1 TB, Intel HD Graphics 4600 me 1792 MB. Eshte modeli i RI, Ka Beats Audio System, nuk ka CD Room fabrikisht, shum i holl ne krahasim me modelet tjera te HP, 15.6 ekranin e ka, kush merr versh e din se qfar po blen. Shikoni foto edhe e kuptoni se per qfar behet fjale, Vlen te ceket se e ka edhe ambalazhen(kutin) dhe librin e vet.

Te interesuarit te lajrmohen ne tel ndrim nuk baj.

PER MA LIR MOS THIR, QMIMI I FUNDIT 499


Shitet urgjent

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim