Samsung Chromebook

Shitet nga: Din 16 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Samsung Chromebook ngjyr te argjendte ,shum pak i perdorur ,vjen me pajisjet percjellese.Eshte nje laptop praktik starton per vetem 10 sekonda ,mban baterin mbi 6 ore dhe peshon vetem 1 kilogram.

11.6-inch Display
Samsung Exynos 5 Dual Processor
Can open/edit MS Office files using free embedded QuickOffice editor or Google Docs, and can download Microsoft Office Online (an online version of Microsoft Office) for free. Cannot install standard MS Office software.
2 GB DDR3L RAM; 16 GB Solid State Drive (SSD); No CD or DVD drive
2 USB Ports: 1 USB 3.0 + 1 USB 2.0, HDMI Port

Weighing just under 2.5lbs and less than 0.8 inches thick
Fast Boot Technology allows you to boot in less than 10 seconds
Automatic Updates and Built-in Security
Dual Core Processor for faster web browsing
Per me shum rreth laptopit vizitone faqen
http://www.samsung.com/us/computer/chrome-os-devices/XE303C12-A01US
Qmimi me marrveshje
Nr kontaktus 044731965
Viber +37744731965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim