TOSHIBA Satellite dhe Hp pavillon dv 9600

Shitet nga: Ximi 21 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi Toshiba Satellite i posa ardhur nga Zvicera i perdorur veten ne skype dhe ate shume pake nje gjysme ore në mbremje..Eshte ne gjendje perfekte.

Po ashtu edhe HP eshte ne gjendje perfekte dhe qmimi i HP-se eshte 250 euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim