laptop Sony Vaio

Shitet nga: Sony Vaio 12 Maj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   299 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin Sony Vaio, model i ri, eshte shum pak i perdorur pothuajse i ri. Performancat jane ne foto, bashk me laptopin vjen edhe çanta. Çmimi eshte 299€, mund te kontaktoni ne numrin 049 642 330, ne viber dhe whatsapp...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim