mikrotik ccr1009

Shitet nga: mikrotik 21 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet mikrotik ccr1009 esht me fiber hymje 1 dhe 8 tjera gigabit port dhe esht shum i shpjet arsyja se e shes esht nuk me nevoitet vetem kam testu dhe kam hjek esht i ri para 4 dite e kam ble 452 dhe shitet per 420 euro ka garancion 1 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim