FORMATIZIME

Shitet nga: rinor 20 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
PERSHENDETJE
BEJ FORMATIZIMIN SI PE DINI
KOMPJUTERAVE 10 EURO LLAPTOP 20 EURO
TELEFONAVE SAMSUNG GALAXY MINI 55570
TELEFONAVE HUAWEI TJ 10 DERI 15 EURO
FORMATIZIMI BEHET MBRENDA 3 OREVE ME PASTRIMIN
FORMATIZIMIN DHE APLIKIMIN E PROGRAMEVE
SI SKYPE VIBER OFICE POWER DVD 6 APO 9
NERO COPY SI DHE SHUM TJERE
PER TELEFONA FACEBOOK TWITER VIBER SKYPE LINE
KUSH E KA IPKON TV IM IPKO KUSH E KA TELCOMM
TELCOMM TV FRUIT NINJA 3D BOWLINHO GOLW HOCKEY E TJ
DMTH SIPAS DESHIRES TUAJ PO ASHTU SHES 3 MONITORA
PHILIPS 107 ES HP 7500 DHE LIKOM CRT JANE
PI SHES PER PJES EKRANET I PUNOJN SHUME MIRE VETEM VGA KABELL QE SE KANE A PHILIPS E KA POR MENYJA NUK PI BEN QMIMI 30 EURO TRE MONITORAT MA LIRE NUK BEN
RUGA LATIF BERISHA NR 1 PRIZREN TELEFONI 045577629 VIBER +37745577629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim