IPAD APPLE SIM3G+WIFI

Shitet nga: florim 29 Dhj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   270 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
SHITET IPAD APPLE-3 ME SIM+WIFI NE GJENDJE TE MIRE ME MBROJTSE NE EKRAN(FOLI) DHE DY FOTROLLA VERSACE+SMARTCOVER ADAPTERI NDRIMI I MUNDSHEM...PER INFO NA SHKRUNI NE --->>E-MAIL florimdurmishi84@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim