Kompjutera komplet

Shitet nga: ilir 26 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes 10 kkompjutera pentium 4 komplet me tavolina karrige me 10 mausa mikrosoft jan te gatshem per internet kafe veq me i montu edhe me fillu me punu jan kopjuterat shum te pershtatshem per konter strike si dhe disa loj te tjera.
karakteristikat e kompjuterave jan keto: procesor 2.8 ram memorie 2 giga kartel grafike 1 giga nvidia ge force 210 monitorat shum te pershtatshem per lojen e konterit.
per qmimin e diskutojm pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim