SHITET KOMPJUTER KOMPLET

Shitet nga: Dell 19 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes Dell Optilex GX620 esht shum praktik dhe i vogel se bashku me monitor Belinea dhe gjith pajisjet tjera si maus Logitech ku e kam bler te ri 20 euro para disa muajve ,tastier, ndegjuese, po ashtu ka edhe qipin per Wifi .
Performacat e kompjuterit jan: 2.8Ghz---1.5gb Ram--256 graphic
Monitori esht Belinea dhe nuk permban asnje grith po ashtu edhe shtepiza esht shum e ruajtur dhe pa asnje grith siq shihen edhe ne foto,ndrrim nuk boj.
Per me shum informata mund te lajmrohuni ne numerin me posht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim