Samsug galaxy tab 3 SM-T211

Shitet nga: Kushtrim 12 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes samsug galaxy tab 3 SM-T211 me sim kartel i ruajtur dhe vjen me te gjitha paisjet percjellse,me 1 vjet garancion,vetem 30 minuta k te folur ,bëj ndrrim me tel ma te mir shtoj edhe pare...viber i njejti nr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim