Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T116 me SIM Kartel

Shitet nga: Samsung 11 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   125 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Mini Tab eshte shum ne gjendje te mire i ruajtur dhe eshte me SIM KARTEL qe mundeni me e perdor per tel...
TE DHENAT:
-Pesha - 313g
-Memory Card - 1GB
-Dimensions - 20x12.6x4.8 cm
-Display Resolution 1024 x 600 Pixels
-Processor Speed (GHz) 1.3 GHz
-BRAND SAMSUNG
-Max Memory (GB) to 32 GB
-Wireless - PO
-Processor Brand Spreadtrum
-Front Camera No
-Camera Resolution 2 MP
-------------------------------------------
-WiFi - Yes
-Bluetooth - Yes
-Screen - Size7 "
-Operating - SystemAndroid
-USB - Yes
-3G - Yes
-GPS - Yes
-Camera - Yes

Viber: +37745581008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim