Samsung galaxy tab S10 ,T805, lte 10.5

Shitet nga: ksk 09 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
tablet i blere ne itali, shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire pune ,16 gb , 4g ,lte10.5
Status : damaged or stolen : free
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim