Samsung tablet tab.2 . 7.0inch

Shitet nga: Nit 04 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin samsung tab 2 7.o inch ne gjendje te regullt esht me 2 kamera dhe me numer pra mundet te perdoret edhe oer thirje .instalohet viberi. Facebooku .skype etj. Kon.viber +38649635631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim