Shiten Kompjutera bejm nderrim me laptop...

Shitet nga: Besar 02 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shitet Kompjuter shum te mire bejm edhe Nderrime me laptop... ---

Shes Shtepiza shum pak te perdorura dhe pjese per kompjutera si HDD 80 Gb - Ram 512 Gb - Kartel te Zeriit - Kartel Grafike etj ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1 - Dell Optiplex , Ram 2 Gb , HDD 120 Gb ,Monitor Samsung 17 inch , Tastere + Maus....-----------------------------------
2 - Compac ,Ram 1 Gb , HDD 80 Gb, Monitor Samsung 17 inch, Tastere + Maus ... -----------------------------------

-Per informata me shum kontaktoni ne - - -Tel -Viber - - +37745-665-699 - - - -
Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim