Tablet android 10.1 Inch

Shitet nga: Jasmin 02 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   105 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes tablet android 4.4.4 quad core 1.5gh, 1GB ram, 16GB rom, dy camera 5.0mp dhe 2.0mp, hdmi dhe tf port. Perdorur vetem 3 muaj. Ne gjendje perfekte.....
Qmimi 95€
Numri: 044/560-099
Numri me viber:+38649460094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim