Tablet samsung tab.2

Shitet nga: Niti 18 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes tableten samsung tab.2 ne gjendje te mir 7.0 inch esht me dy kamera dhe ban me krejt numrat mundet te instalohet viberi.skype. facebook e shum lojra .kon. viber +38649635631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim