Tablete

Shitet nga: Fabi 29 Tet 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shitet Tablete mpman i ri i pa hapur ne kuti. Eshte marre ne Zvicer eshte blere atje. E shes sepse kam 2 identike. Ngjyra e bardhe konturet perpara, ndersa mbrapa gri metalixato. Ka 2 kamera para dhe mbrapa, flitet me skype, Viber, Messenger pa shkeputje fare. Shikohet televizor pa shkeputje mjafton te kesh internet te pakten 4 mb. Shkarkim lojrash, aplikacionesh, muzike, video, files, folders, documents, foto nga
Play Store, Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox. Instalim Automatik i lojrave dhe aplikacioneve. Perdorimi i lojrave pa ngecje funksion normal po ashtu dhe aplikacionet. Screenshot me buton ne ekran qe nuk iken asnjehere. Expres Music/ Speaker i integruar, Mikrofon i integruar. Memorie e Tabletes 1 GB i ruajtur nga cdo virus, Memorie e brendshme me SD Card 16 GB, si dhe mini sd card deri ne 32 GB memorie e jashtme. Wi-Fi, fole per HDMI.
Procesor Quad Core, Ram 1 GB. Screen Resolution : 1024X 768.
System OS Android. Touchscreen, me ekran 9.7 inch,
Bateri LI-POLYMER.
Aksesore : (adapter) ushqyes 100-240 v - 50/60Hz, 2000 mA, fishe usb, cope per pastrim si dhe Kufje Philips pothuajse te reja ngjyre te zeze qe adaptohen fiks me Tableten, kellef me zinxhir i trashe ngjyre e zeze memory foam system nga brenda qe do te thote edhe nese ju bie ne toke brenda ne kelluf nuk e gjen asgje sepse e mban te sigurt brenda, canta eshte e sapo blere e re. Tableta bashke me aksesoret e jashtem pra kufjet & kellufi qe eshte 10.1 inch total 199$. (25.000 Lek te reja)
Nr kontakti : +355 674462245
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim