U shit Samsung Tab 2

Shitet nga: Samsung Tab 2 12 Pri 03:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Shes Samsung tab 2 modeli P5110 32GB i sapo ardhur na zvicrra. Tableti eshte ne kuti, i ri dhe me garancion.Ndrrim nuk bej!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim