asus vivo tab windows 8 baj ndrrim

Shitet nga: xeni 29 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
asus vivo tab punon perfekt por e ka xhamin e krisur dhe nuk ban touch screen por vetem me tastieren e saj dhe me maus
ka vend per sim kartel
kamer para dhe prapa
baj edhe ndrim
muni mem shkru edhe ne email
049128480 dhe 044128480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim