Sonyt dhe Tv

Shitet nga: Agim 22 Sht 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
5 Sony 2 me menory card dhe usb
4 tv Toshiba 32"
1 Sony 3 me chip (Pes 15 dhe Gta 5)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim