10 PS3 ME QIP ME LOJRA ME MULTIMAN SLIM

Shitet nga: DVD CLUB MATRIX PZ ARTRIM Dje 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Përshkrim i sendit - Shesim Playstation 3 SLIM te sjellura nga jashte ne gjendje shume te mire thuajse te reja... te cilat vine me hardiska te ndryshem si 120,160,250.320. te gjitha jane me Qipa (MULTIMAN 4.76 dhe 4.78 versioni i fundit), po ashtu vine komplet me lojat ma te reja ne Hardisk te cilat ne momentin e blerjes ofrohen GRATIS!!! - Posedojm nje koleksion te gjere te lojrave me te reja rreth 100 Loje te ndryshme!!! - PLAYSTATION 3 VJEN KOMPLET ME : - - KABLLEN E RRYMES - - KABLLEN HDMI - - KABLLEN PER MBUSHJE TE KONTOROLLERIT - DHE ME NJE KONTROLLER,TE GJITHE JANE SLIM.LOJRA ME TE REJA QE JANE NE PS3 NBA 16 FIFA 16F1 15 ETJ TE GHITHE TE GATSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim