2 Playstation 3 me 9 lojra dhe 2 gjostika

Shitet nga: Taulant 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
1. PS3 Super slim - 120 gb
2. PS3 Fat - 60 gb
lojrat; Beyond, The last of us, Fifa 15, Bad Company, Pes 2012, Need For Speed Shift, Medal of honor, COD world at war, Army of two.
2 gjostika. Te gjitha ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim