Biliardi

Shitet nga: xxx 29 Jan 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet biliardi gjendje perfekte biliardi osht 7she vjen me gjith topat dhe shtagat muni me ardh me pa qmimi si par mar veshjes
İnfo viber +38649880507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim