Cd-ja lojra per PS3

Shitet nga: Erjon Morina 06 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Cd-ja jaanë në gjendje të rregullt janë të ardhura nga Zvicra janë te përdorura vetëm 2 herë pasi që janë blerë.
Janë perdor 2 herë pershkak se nuk ka luajtur atë lojë ne soni pershkak se i pelqejn lojrat e Pes-it perkatësisht Pes 2013 per atë arsye nuk kanë asnjë defekt pa problem mund ti perdorim
Lojrat në Cd janë Fifa 2011 2012 2014
Dhe GTA IV 4
Mund te më kontaktoni ne Viber Whattsap po ashtu edhe ne Facebook Erjon A. Morina

Ne Viber dhe Whattsap +386 49 535 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim