God Of War ascension & The Last Of Us

Shitet nga: Jon 19 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Shes 2 lojera per ps3 , jan ne gjendje te regullt dhe sjan shum te perdorme

God of war ascension 40$
The last of us 20$

Qmimi per te dyja eshte 60$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim