LEAGUE OF LEGENDS ACCOUNT - 105 SKIN

Shitet nga: LoL 21 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
shitet league of legends account 30 level eu west 105 skina ka shum skina legendary divisioni eshte silver 1, ka krejt championa 16 rune page dhe 40k ip emri accountit eshte "Grannde"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim