Lojra per ps4 dhe per ps3

Shitet nga: almir 11 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Prizren
dy lojra per ps4-metal gear solid 18+
dhe destinity 16+
qmimi per cop 30
boj ndrim me ndonje tel.
kontakt +38649653839
gjithashtu qes dhe lojra cilat i doni n ps3 me qip qe jan qmimi per loj 3euro flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim