Nintendo Wii

Shitet nga: Arian 15 Jan 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Shitet nintendo wii punon shumë mir eshte ne gjendje te rregullt.I ardhur nga gjermania ka 4 joystika ka 220 lojë te ndryshme dhe ka memory card 500 gb per informata te ndryshme kontaktoni ne tel 044 263 494.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim