PLAYSTATION 2

Shitet nga: bledi 15 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Shes playstation 2 , ngjendje mrekullushme , eshte nga gjermania shum pak I predore me memori card 8GB dhe me te gjitha paisjet . Me lojra original ( tomb raider , pes2014 , konamI ) . QMIMI I PA DISKUTUESHEM !!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim