PLAYSTATION 3 DHE PLAYSTATION 4

Shitet nga: ARTRIM 12 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten ps3 slim dhe ps4
Shesim Playstation 3 SLIM te sjellura nga jashte ne gjendje shume te mire thuajse te reja.te cilat vine me hardiska te ndryshem si 120,160,250.320. te gjitha jane me Qipa (MULTIMAN 4.80 dhe 4.78,po ashtu vine komplet me lojat ma te reja ne Hardisk te cilat ne momentin e blerjes ofrohen GRATIS!- Posedojm nje koleksion te gjere te lojrave me te reja rreth 100 Loje te ndryshme! - PLAYSTATION 3 VJEN KOMPLET ME : - - KABLLEN E RRYMES - - KABLLEN HDMI KABLLEN PER MBUSHJE TE KONTOROLLERIT - DHE ME NJE KONTROLLER,TE GJITHE JANE SLIM.LOJRA ME TE REJA QE JANE NE PS3 NBA 16 FIFA 16 F1 15 GTA 5 ETJ TE GHITHE TE GATSHEM
shiten edhe kontrollera per ps3 te reja dhe te perdorne te reja a1 dhe b1.
po ashtu shiten ps4 te reja dhe te perdorne.
shiten lojra per ps4 kontrollera te reja per ps4 dhe gjitha paisjet per ps4
po ashtu bejme servisimin e ps2 ps3 ps4 dhe kontrollerat e ps3 dhe ps4 te gjitha problemt ne kontrollera (nuk i rregullojm kontrollerat a2 dhe a me a2).po ashtu te ne mundeni me gjet gumica dhe shirta pllaka per kontrollera te ps3.po ashtu kemi edhe kontrollera te reja A1.TE GJITHA NE NJE VEND.
+377 44 337 374
+377 44 669 399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim