PS3 ME QIP

Shitet nga: salim 12 Nën 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shes 2.ps3 me mulltiman me full lojra 160gb dhe 120gb dorzat jan A1 orgjinal 100% te reja copa esht per cope 250e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim