PS3 Me 4 CD

Shitet nga: Lanti 25 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Është në gjendje të rregullt nuk ka asnjë gërvishtje . Ka 149 GB Ka te gjitha kabllot e duhura per PS3 si HDMI ose kablla rimbushse e kontrolllerave etj.
PS3-ja vjen me 1 Kontrroller dhe Me 4 Cd
Pes2013 dhe GTA5 , Fifa14, NBA2K10,
Për më Shumë Kontaktoni ne Viber +37745986247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim