PS3 dhe PS4

Shitet nga: salim 20 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
PS3 ME QIP 120GB DERIN 320GB 215E DERIN 250E
PS3 ME PA QIP 130E
PS3 CD CALL OF DUTY B.OPS 3 45E
PS3 CD PES 2013 25E
PS3 CD ORGJINAL 5E DERIN 45E ETJ..
PS4 CD BLCK OPS 3 65E
PS4 FIFA 15 20E NBA15 20E PES 2015 20E
ETJ.. VIBER +37744336643
FACBOOK https://www.facebook.com/asada.fasada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim