PSP dhe 7 CD ja orgjinale

Shitet nga: Devrim 27 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet PSP 2000 me 7CD ja orgjinale me qmim shume te mire. Me marveshje per me shume informacione kontaktoni ne nr.044 559947.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim