Play Station 3

Shitet nga: Mihad Bajrami 10 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Ka 68 GB ka kabllat 2 lojrat dhe gjoistik origjinal per me shume informata thirni ne telefon ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim