PlayStation 3 2gj. 9cd origjinal

Shitet nga: Riad 29 Dhj 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Shes ps3 origjinal pa qip.. Me 9 lojra dhe 2 gjoistika,
1 Gta 5 cd edhe eshte i blere playstore eshte i instaluar brenda, dmth cd plus n,hardisk.
2 pes2014
3 pes2013
4 tdu2 test drive
5 skyrim
6 assassins brotherHood
7 need for speed Rival
8 mortal kombat
9 star wars force
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim