PlayStation 3 me 11 lojra t reja

Shitet nga: Taulant 23 Gsh 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Shitet PlayStation 3 I cili posedon 1 Gjostik te gjitha kabllat, dhe ka 11 cdja origjinale shumica jan lojra te fundit dhe me te kerkuara. Gta 5, The last of Us, Fifa 15 , Army Of Two, Medal Of Honor, Pes 2012, Call of duty world at War, Beyond two souls, Need For Speed Shift. Battlefield Bad Company, WWE 2k15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim