Playstation 2

Shitet nga: Besart 27 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
15 euro osht qmimi eshte ne gjendje te rregullt me cd te futbollit dhe te gjitha kabllot e saj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim