Playstation 3 /4

Shitet nga: salim 28 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
4 copa ps3 pa qip me nje cd pes 2013 dhe nje dorz me gjeth trasfera 150e copa
ps3 cd 10e derin 25e
ps3 cd FIFA16 PES16 NBA16
ps4 cd FIFA16 NBA16
PS4 cd Fifa 15 pes 15 nba 15 - 20e copa
PS4 diablo 3 -20e
ps4 onlain code 3 muj deirn 1 vjet
ps4 coda mushje 10 derin 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim