Playstation 3 Me qip dhe Cd orgjinale

Shitet nga: caki baba 28 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
shes ps3 me qip vjen me nje dorze dhe full lojra dhe kabllat etj ps3 jan shum pak te perduru dhe cd orgjinale per ps3 GTA 5 5 copa dhe 3 fifa15
viber +37744336643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim