Playstation 4 500GB SSD

Shitet nga: hajriz 30 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
E shes Se I kom Ba Dy sony 4 Dhe dua Ta Shes...

Sony 4 ka 500GB SSD Ka keto Lojra Ne CD?..[FIFA 15,GTA 5,FARCRY 4,BLUR,BATTLEFIELD,GTA 4 Dhe PES
15]
I Ka Dy Controllera [Doreza] Kabllot,ETJ
Sony Eshte Ngjyr Te Zeze
Rruga e Prurjes se sonyt ne shtepi duhet ta paguash
Hrard diskun E Ka Te Lire nuk ka lojra
I Jap 5 Muj Garancion
{DUA BLERËS SERIOZ}...???

QMIMI 220euro [Pa Diskutim??....]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim