Playstation 4

Shitet nga: artrim 07 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten ps4 te reja dhe gjithashtu kontrollera per ps4 te reja dhe te perdorne.dhe lojra per ps4 orgjinale po ashtu te ne mundeni te gjeni edhe ps3 me qip me multiman me 4.78 dhe te gjitha paisjet per playstation.ps3 jane me 120 giga e te nalt me loje te gatshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim