Ps3 2 me 2 gjoistika

Shitet nga: Reis 23 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Shes Ps3 Urgjent me 2 gjoistika 120gb me Chip
Ka 4-5 loj tregjistrum ne te . Vetem Soni me Gjoistika 180 Euro .
Por Kam edhe Harddisk'un per Sony ps3 e cila perfshin rreth 40 loj mbrenda ne te nga me te rrejat qe mundeni me pa edhe ne Foto't , memorie'n eka 1 Terrabyte dhe Çmimi bashk me harddiskun eshte 225 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim