Ps3 dorza dhe cd orgjinal

Shitet nga: salim 28 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pse dorza shum pak te perdorur jan nga gjermani orgjinal a1 dhe cd orgjinal per ps3 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim