Psp me 7 lojra

Shitet nga: fidan 13 Gsh 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Shes psp me 7 lojra e ardhur nga Slovenija asht shum e rujtne dhe ne gjendje te regult i ka 7 lojra dhe adapterin i pranon te gjitha lojrat me kontaktoni ne gmail:fidanukaj7745@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim