Sony 2 + Sony 3 + Karrika

Shitet nga: Agim 07 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 6 Sony 2 me 12 juestika, 10 karrika ne form te bananes dhe 4 tavolina, Cmimi 500 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim