Sony 2

Shitet nga: muharrem 07 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
me te gjitha kabllot dhe me nje gjyestik qmim i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim